Oborniki Śląskie, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik DziaŁu Logistyki

Oborniki Śląskie

Największa włoska agencja pracy Obiettivo Lavoro Sp. z.o.o., certyfikat nr 2775, działająca na rynku branży HR od 1997 roku,
wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi,
dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Zakres obowiązków:

 Planowanie i rozliczanie transportu wyrobów gotowych
 Kontrola wskaźników logistyczno &#8211; produkcyjnych
 Zarządzanie procesami składowania surowców, materiałów oraz półfabrykatów
 Zarządzanie przepływami magazynowymi
 Nadzór nad obiegiem dokumentacji związanej z gospodarką magazynową
 Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów i dystrybucji
 Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

 Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
 Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane kierunkowe (transport i logistyka)
 Znajomość narzędzi i procesów logistycznych
 Bardzo dobra umiejętności obsługi komputera, w szczególności programu Excel
 Umiejętność kierowania zespołem pracowników
 Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
 Wysoka umiejętność organizacji czasu pracy
 Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz inicjatywa w działaniu
 Znajomość j. angielskiego mile widziana

Oferujemy:

 Możliwość współtworzenia sukcesu firmy z renomą i tradycjami
 Umowa o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
 Stabilne warunki współpracy

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Lipiec, 2013  10:50

Identyfikator: 469323

Wyświetleń: 4207