Oborniki Śląskie, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds. ZakupÓw

Oborniki Śląskie

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Zakres obowiązków:
 Stosowanie strategii zakupowej firmy
 Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
 Sporządzanie raportów i analiz
 Współpraca z dostawcami, a także pozyskanie nowych dostawców i producentów
 Tworzenie i aktualizacja zamówień
 Rozliczanie faktur zakupowych
 Rozpoznanie rynku dostawców lokalnych w celu poprawy rentowności projektów

Wymagania:
 Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale zakupów w firmie z branży spożywczej
 Wykształcenie średnie lub wyższe mile widziane kierunkowe (produkcja spożywcza, handel, ekonomia)
 Bardzo dobra znajomość programu Excel
 Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
 Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
 Samodzielność i inicjatywa w działaniu
 Umiejętność analitycznego myślenia
 Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
 Możliwość współtworzenia sukcesu firmy z renomą i tradycjami
 Umowa o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
 Stabilne warunki współpracy

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Lipiec, 2013  10:54

Identyfikator: 469326

Wyświetleń: 2215